Severity: Warning

Message: array_key_exists(): The first argument should be either a string or an integer

Filename: controllers/index.php

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" na Kurdwanowie

Jak Nas lepiej poznać?

Warto o Nas poczytać.

Fundusz stypendialny

...Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie.

Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce,

nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg...
(2Kor.9,6-7)

• Fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży.

Celem funduszu jest wsparcie materialne m.in. uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.  Projekt adresowany jest do uczniów, których sytuacja materialna jest słaba. Nie chcemy aby pieniadze stanowiły przeszkodę w prawidłowym rozwoju dziecka. Decyzję o przyznaniu stypendium podejmuje Zarzad KSEU, po otrzymaniu pozytywnej opinii dyrektora placówki. Rodzice starajacy się o stypendium dla swojego dziecka powinni złożyć wniosek u dyrektora placówki wraz z uzasadnieniem. Stypendia przyznawane będa również dzieciom które osiągają dobre wyniki w nauce.

Fundusz Stypendialny finansowany jest ze środków pieniężnych otrzymanych od sponsorów i darczyńców. Chętnych do wsparcia naszej inicjatywy prosimy o wpłatę na konta:

Bank Zachodni WBK

PL 49 1090 2590 0000 0001 3421 8112

EUR 95 1090 1665 0000 0001 3361 9302

ZAŁĄCZNIKI

POBIERZ PLIKI

WNIOSEK.pdf

REGULAMIN_FUNDUSZU_STYPENDIALNEGO_KRAKOWSKIEGO_STOWARZYSZENIA_EDUKACYJNEGO_UCZEN.pdf