Jak Nas lepiej poznać?

Warto o Nas poczytać.

Rodzice o szkole

wybrałam tę szkołę, bo to najlepsza szkoła w Krakowie. Chcę, aby moje dzieci miały szansę uczyć się w miejscu, w którym Pan Bóg jest najważniejszy. Teraz jest czas, kiedy kształtuje się ich "kręgosłup moralny", dlatego ważne jest, aby dom i szkoła były spójne i  przekazywały te same wartości. "Czym skorupka za młodu nasiąknie ..."  :) A dzieci są chłonne jak gąbki, więc niech chłoną to, co najlepsze :)


 Wspólnie z mężem wybraliśmy dla naszej córki Chrześcijańską Szkołę Uczeń, ponieważ chcieliśmy dać Małgosi jak najlepsze warunki do rozwoju swoich zdolności, talentów, umiejętności  w połączeniu z indywidualnym podejściem nauczycieli i w oparciu o wartości biblijne.

 Szkoła stała się miejscem, do którego nasza córka chodzi z radością a po lekcjach uwielbia spędzać czas na świetlicy. Często prosi nas,byśmy odbierali ją ze szkoły dopiero wtedy, gdy świetlica jest zamykana:) 

Jesteśmy mile zaskoczeni indywidualnym podejściem nauczycieli do dzieci jak i do rodziców. Jako rodzic mam pełną informację o tym, w czym córka jest dobra, z czym sobie nie radzi, jak nawiązuje kontakty rówieśnicze, jaki ma stosunek do nauki i nauczycieli. Ilekroć zadaję pytanie dotyczące córki zawsze otrzymuję konkretną i wyczerpującą informację .Nauczyciele bardzo dobrze znają swoich podopiecznych, są zainteresowani ich rozwojem w każdej dziedzinie.

Ogromną radość sprawia nam patrząc jak córka rozwija swoje skrzydła w szkole. Szkoła przestała być tylko przykrym obowiązkiem ale stała się miejscem poznawania nowych rzeczy, zdobywania ciekawych informacji, rozwijania umiejętności plastycznych, muzycznych, aktorskich i innych.

Jako rodzice jesteśmy spokojni posyłając Małgosię do Chrześcijańskiej Szkoły Uczeń, bo wiemy że jest pod opieką dobrych pedagogów, którzy tak jak i my promują wartości chrześcijańskie i przekazują wiedzę zgodnie z treściami biblijnymi.

Jako rodzice jesteśmy zgodni, że ta szkoła jest dobrym miejscem wzrostu dla naszej córki i dlatego chętnie poślemy tam także młodszego syna.

A sama Małgosia mówi, że lubi swoją szkołę, nauczycieli, koleżanki i kolegów. Zapytana, czy zmieniłaby szkołę na inną stanowczo mówi NIE. Chciałaby jedynie, by nauczyciele nie dawali zadań domowych:)

 Czasem zdarzają się również trudne sytuacje szkolne, gorsze dni, konflikty  albo zniechęcenie do nauki, ale nauczyciele dzięki współpracy z rodzicami, natychmiast reagują i pomagają w rozwiązaniu problemów.

Jesteśmy wdzięczni, że możemy posyłać Małgosię do Chrześcijańskiej Szkoły Uczeń i jesteśmy przekonani, że to jest najlepsza decyzja.


wybraliśmy ChSPU dlatego, że została nam polecona i promuje chrześcijańskie wartości.

ChSPU na Kurdwanowie jest przyjazna dla całej rodziny, promuje wartości chrześcijańskie, klasy są małe liczebnie, a nauczyciele oddani z pasją swojej pracy. Podejście do każdego z dzieci jest indywidualne, dlatego też ewentualne problemy są wyłapywane i rozwiązywane przy współpracy nauczycieli i rodziców. Panuje miła atmosfera, pełna ciepła i serdeczności, dlatego też nasze dzieci bardzo chętnie chodzą do szkoły.


wspaniała współpraca z każdym pedagogiem i pracownikiem szkoły


bardzo dobry kontakt telefoniczny, ale przede wszystkim prze e-dziennik (świetny mechanizm komunikacji)


chęć współpracy z rodzicem


przekazywanie przez nauczycieli rzetelnych informacji o dziecku


odnajdywanie przez nauczycieli nawet najmniejszych dobrych stron dziecka


chwalenie dzieci za dobre i konsekwentne karanie z złe zachowanie


przekazywanie rodzicowi również dobrych informacji o dziecku, a nie tylko to co źle zrobiło.


przyjazna rodzinna atmosfera

otwartość na człowieka


bardzo dobra organizacja szkoły


bardzo dobra współpraca z rodzicami


małe klasy – możliwość pracy indywidualnej, zgodnie z potrzebami dziecka, zaangażowanie nauczycieli (także ich wiara, która wspiera pracę)


bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia

dzieci w ciągu niespełna 3 miesięcy bardzo się zintegrowały, lubią się i chcą ze sobą przebywać

NASZA SZKOŁA

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Uczeń na Kurdwanowie jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY