Jak Nas lepiej poznać?

Warto o Nas poczytać.

Nasze klasy 2017/2018

Klasa 1 - Wychowawca: mgr Ewa Urbanik, Nauczyciel wspomagający: mgr Anna Dziok

Klasa 2 - Wychowawca: mgr Małgorzata Nowak, Nauczyciel wspomagający: mgr Dorota Mamica

Klasa 3 – Wychowawca: mgr Barbara Żurek, Nauczyciel wspomagający: mgr Anna Maria Salus

Klasa 4 – Wychowawca: mgr Anna Maria Salus, Nauczyciel wspomagający: mgr Piotr Grapa

Klasa 5 – Wychowawca: mgr Witold Myćka, Nauczyciel wspomagający: mgr Anna Dziok

Klasa 6 - Wychowawca: mgr Barbara Dąbrowska, Nauczyciel wspomagający: mgr Dorota Mamica