WHAT'S NEW?

RECENT EVENTS

12 PAŹDZIERNIK 2018

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej połączyliśmy w naszej szkole z uroczystością pasowania na ucznia, która odbyła się 12 października. Gościliśmy rodziców i sympatyków szkoły. Uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom. Zostały one odwzajemnione, bo przecież Dzień Edukacji Narodowej to nasze wspólne święto.

Klasy I - III przygotowały krótki program artystyczny, w czasie którego pani dyrektor pasowała ich  młodszych kolegów na uczniów naszej szkoły. Po uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek. Był to jednocześnie czas rozmów, budowania relacji i po prostu, bycia ze sobą.