Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły

24 KWIECIEŃ 2018

ZIELONA SZKOŁA KLAS 4-6 2018

W dniach 9-13 kwietnia 2018 r. klasy 4,5 i 6 były na Zielonej Szkole w Zawoji. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy codziennie pokonywać górskie szlaki Babiogórskiego Parku Narodowego. Ponadto zdobywaliśmy doświadczenie w pracach ręcznych i stworzyliśmy piękne pamiątki podczas warsztatów z malowania na szkle, wykonywania figurek z siana, rzeźbienia i szycia. Dyskoteka, ognisko, konkurs talentów były doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy.

 

To był bardzo udany wyjazd. Wszyscy wróciliśmy zrelaksowani, pełni pozytywnych wrażeń i pięknych wspomnień.

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.