24 KWIECIEŃ 2018

ZIELONA SZKOŁA KLAS 4-6 2018

W dniach 9-13 kwietnia 2018 r. klasy 4,5 i 6 były na Zielonej Szkole w Zawoji. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy codziennie pokonywać górskie szlaki Babiogórskiego Parku Narodowego. Ponadto zdobywaliśmy doświadczenie w pracach ręcznych i stworzyliśmy piękne pamiątki podczas warsztatów z malowania na szkle, wykonywania figurek z siana, rzeźbienia i szycia. Dyskoteka, ognisko, konkurs talentów były doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy.

To był bardzo udany wyjazd. Wszyscy wróciliśmy zrelaksowani, pełni pozytywnych wrażeń i pięknych wspomnień.