Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.

27 CZERWIEC 2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Radosny nastrój, pożegnania, podziękowania, nagrody, oczekiwanie na wakacje, modlitwa. Były łzy wzruszenia i śmiech, było porusząjąco i radośnie. Tak jest, kiedy jest nam dobrze ze sobą i kiedy się żegnamy.

Panie dziękujemy Ci za dzieci, których nam powierzyłeś, za wszystko co zrobiłeś w naszej szkole i między nami. Dałeś nam niezwykłe miejsce do nauki i pracy i za to jesteśmy wdzięczni!

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY