Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły

11 MARZEC 2018

WYCIECZKA DO STUDIA TELEWIZJI TVN

W środę, 7 marca, klasy czwarta i siódma wybrały się na wycieczkę do krakowskiego studia telewizji TVN. Uczniowie zobaczyli, jak powstają programy telewizyjne i seriale. Ponadto dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca aktora, dubbingowca, kamerzysty i montażysty. Mieliśmy również okazję zostać uczestnikami talk – show'u. Po tej wycieczce każdy może powiedzieć, że już wie, na czym polega magia telewizji!

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY