Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.

03 GRUDZIEŃ 2017

WIZYTA KLAS 1-3 W BIBLIOTECE I KLASIE SZKOŁY ODZIEŻOWEJ

Dnia 27 listopada uczniowie klas młodszych odwiedzili bibliotekę szkolną znajdującą się w sąsiadującym z nami Zespole Szkół Odzieżowych. Pani bibliotekarka pokazała liczne zbiory książek, wyjaśniła, jak z biblioteki szkolnej można korzystać oraz sposób katalogowania książek. Odwiedziliśmy również pracownię szwalniczą, gdzie nasi uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces szycia oraz gotowe kreacje wykonane przez uczniów szkoły. To był bardzo ciekawie spędzony czas.

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY