Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.

19 LISTOPAD 2017

TYDZIEŃ NADZWYCZAJNEJ UPRZEJMOŚCI

W dniach 13 - 11 listpada nasza szkoła obchodziła Tydzień Nadzwyczajnej Uprzejmości. Na apelu, z tej okazji przedstawiona została galeria plakatów związanych z życzliwością oraz zostały rozdane nagrody w międzyklasowym konkursie wiedzy o kulturze. W kategorii klas młodszych zwyciężyła klasa pierwsza, natomiast w kategorii klas starszych - klasa siódma. Ponadto, było mnóstwo dobrych słów i miłych wiadomości.

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY