Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły

27 KWIECIEŃ 2018

SPOTKANIE Z PANIĄ FIZJOTERAPEUTKĄ

Dnia 25 kwietnia odbyły się w naszej szkole zajęcia z fizjoterapeutą. Pani Katarzyna Chmielewska zaprezentowała uczniom model budowy kręgosłupa, wymieniła najczęstsze wady postawy oraz zaprezentowała zestaw ćwiczeń, które wzmacniają mięśnie grzbietu. Warsztaty zakończyła wspólna gimnastyka, która na pewno pozytywnie wpłynie na właściwą postawę ciała naszych uczniów.

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.