Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły

05 KWIECIEŃ 2018

SPOTKANIE WIELKANOCNE 2018

28.03.18 w naszej szkole miało miejsce uroczyste Spotkanie Wielkanocne. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt.”Dokąd zmierzasz” zaprezentowane przez Teatr z Misją i przyjaciół.

Obserwowaliśmy losy Wędrowca, poszukującego sensu w życiu. Gdy wydaje się, że wszystko już stracone, bohater spotyka na swojej drodze Zbawiciela i dowiaduje się, że to Jezus oddał za niego życie... Przesłanie nadziei i radości ze Zmartwychwstania Chrystusa towarzyszyło także uczestnikom w czasie wielkanocnego poczęstunku.

 

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.