10 GRUDZIEŃ 2017

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA

5.XII. 2017 w naszej Szkole gościła p.Grażyna Konieczna, koordynator akcji pomocy świątecznej

GWIAZKOWA NIESPODZIANKA na terenie Sułkowic.

W czasie dwu spotkań, w grupach klas 1-3 i 4-7, pani Grażyna przypomniała czym jest Gwiazdowa Niespodzianka i  jaki jest sens „dawania innym”. Wyjaśniła także, w jaki sposób Szkoła może włączyć się do akcji.

GWIAZKOWA NIESPODZIANKA jest akcją znaną na świecie pod nazwą Operations Christmas Child. Celem akcji jest okazanie w praktyczny sposób Bożej Miłości poprzez przygotowanie i rozdanie paczek świątecznych dla dzieci,szczególnie ze środowisk najuboższych lub poszkodowanych na skutek wydarzeń losowych. Pomoc zebrana przez nas zostanie przekazana dzieciom w połowie stycznia 2018, w czasie imprezy Gwiazdkowej Niespodzianki.