Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.

25 KWIECIEŃ 2018

DZIEŃ PSALMÓW

Dnia 24.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować wybrany przez siebie psalm w dowolnej formie, np. czytając, śpiewając, pokazując rękoma lub całym ciałem. Zdecydowana większość postanowiła pięknie przeczytać swój ulubiony psalm. Największą popularnością cieszył się  pochwalny psalm 23, który jednocześnie jest wyrazem ufności w miłość i dobroć Boga. Uczniowie mogli również wysłuchać pięknego psalmu w języku hebrajskim oraz zapoznać się z krótką genezą na temat powstawania psalmów oraz ich rodzajów.

 

Nasi uczniowie chętnie zaangażowali się w prezentację. Jesteśmy dumni, że treści psalmów wybrzmiały na terenie naszej szkoły pięknie zaprezentowane przez  naszych wychowanków.

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.

              

GALERIA SZKOŁY