29 LISTOPAD 2017

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 24 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie z klas 1-3 przynieśli tego dnia do szkoły swoich zabawkowych przyjaciół. W ławkach zasiadły misie, pieski, tygryski i inne maskotki. Razem z dziećmi uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych oraz bawiły się podczas przerw.

Na czwartej godzinie lekcyjnej odbyło się uroczyste spotkanie, na którym uczniowie opowiedzieli historie związane z ich zabawkami, a niektórzy nawet napisali o nich opowiadania... Były zagadki i mnóstwo dobrej zabawy. Na zakończenie dzieci rozwiązywały misiowe łamigłówki i mogły obejrzeć odcinek bajki o Misiu Uszatku. Okazało się, że pomimo swojego wieku, ten miś jest dobrze znany dzieciom. Bo przecież: "Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci."