Co u Nas słychać?

Ostatnie wydarzenia z życia szkoły

01 KWIECIEŃ 2018

DZIEŃ OTWARTY 2018

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły w nowej siedzibie na Miłkowiskiego 9! Dzieci wraz z rodzicami mogą nas odwiedzić w sobotę, 7 kwietnia, w godzinach 10:00- 13:00. Na każdego, kto do nas przyjdzie czeka projekt "Kosmiczna Szkoła" a wraz z nim wiele niespodzianek, m.in.: misja na Marsa, kosmiczny eksperyment, kapsuła i wiele innych.

GALERIA

NASZA SZKOŁA

Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi "Uczeń" na Ruczaju jest szkoła ekumeniczną, w której stawiamy na dobre wychowanie i otoczenie dzieci opieką na wysokim poziomie. Lekcje odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualizację oraz szczególną dbałość o rozwój ucznia, pomoc w rozwijaniu jego zdolności oraz osiągnięcie sukcesu.