05 KWIECIEŃ 2018

SPOTKANIE WIELKANOCNE 2018

28.03.18 w naszej szkole miało miejsce uroczyste Spotkanie Wielkanocne. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt.”Dokąd zmierzasz” zaprezentowane przez Teatr z Misją i przyjaciół.

Obserwowaliśmy losy Wędrowca, poszukującego sensu w życiu. Gdy wydaje się, że wszystko już stracone, bohater spotyka na swojej drodze Zbawiciela i dowiaduje się, że to Jezus oddał za niego życie... Przesłanie nadziei i radości ze Zmartwychwstania Chrystusa towarzyszyło także uczestnikom w czasie wielkanocnego poczęstunku.