25 CZERWIEC 2017

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Rok szkolny zakończony i pożegnany.

Przygotowana uroczystość zakończenia roku była wspólnym dziełem dzieci, rodziców i nauczycieli.

Zostały rozdane świadectwa, nagrody Rady Edukacyjnej, wyróżnienia za sukcesy sportowe. Były podziękowania dla dyrekcji szkoły, rodziców i nauczycieli.

Śpiewaliśmy i zwracaliśmy się do Boga. Oto co mówiły dzieci: „Ojcze, dziękuję Ci za wszystkie sprawdziany, w których pomogłeś mi”; „Dziękuję za nauczycieli”; „Dziękuję Ci za to, że ukończyłem klasę z paskiem na świadectwie”; „Dziękuję za miłą szkołę”; „Dziękuję Panie, że mogliśmy robić bukiety i różne fajne prace”.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i życzymy super wakacji.